• ساعت : ۲۲:۳۱:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 44
  • کد خبر : ۸۰۳۸۶
بازدید رئیس مركز بهداشت شرق ازسرای آسیب دیدگان اجتماعی
دکتر مشکورنیا رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز به اتفاق مهندس درخشان معاونت اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری اهوازصبح روز چهارشنبه 11 دی ماه از سرای شکوفا ، مرکز نگهداری موقت آسیب دیدگان اجتماعی، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز؛ دکتر مشکورنیا در این دیدار ضمن گفت و گو با مددجویان و مددکاران سامان سرا ضمن تبریک روز پرستاراز زحمات شبانه روزی کارکنان این مرکز که همه روزه در کنارافراد نیازمند محبت و رسیدگی می‌گذرانند تشکر و قدردانی کرد.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز خاطرنشان کرد بهداشت در تمامی زمینه های بهداشتی آماده ارائه خدمات به این افراد می باشد اگر چه در حال حاضر انجام آزمایشات و معاینه سلامت،برگزاری کارگاههای آموزشی و نظارت بر آب و غذا...درحال انجام است.

مهندس درخشان نیز در حاشیه این بازدید با بیان اینکه  این مرکز معمولاً افراد بی خانمان، گمشده ، متکدی و کودکان کارهستند که توسط گشت های فوریت شهرداری در سطح شهر جمع آوری شده و به سامان سرا ارجاع داده می شوند، گفت: این افراد با حکم قضایی وارد مرکز می شوند و به محض ورود اقدامات لازم برای شناسایی خانواده های آنها صورت می پذیرد و اگر امکان تحویل به خانواده یا هر شبکه حمایتی دیگری وجود داشته باشد در کوتاه ترین زمان ممکن مرکز را ترک خواهند کرد. در غیر این صورت به یکی از مراکز بهزیستی ارجاع داده می شوند....

سامان سرای شکوفا با ظرفیت 60 مددجو ، مرکز موقت افراد آسیب دیده بی خانمان بوده که به صورت شبانه روزی پذیرای مددجویان نیازمند حمایت است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت شرق شهرستان اهواز می باشد. آدرس:اهواز -اتوبان آیت الله بهبهانی -خیابان شهید رستگاری -روبروی پارک هفت تیر تلفن:2215633 الی 36

    V5.5.2.0