• ساعت : ۱۲:۸:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 106
  • کد خبر : ۷۹۹۷۰
آغازطرح تفكیك زباله ازمبدا در مركز بهداشت شرق اهواز
طرح تفکیک پسماندهای قابل بازیافت در مرکز بهداشت شرق اهواز آغاز شد. این طرح که از 25 آبان ماه آغاز ، و هدف از اجرای آن اطلاع رسانی و فرهنگسازی در زمینه کاهش تولید پسماند و تفکیک پسماندهای قابل بازیافت است .

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز ، طرح تفکیک پسماندهای قابل بازیافت در مرکز بهداشت شرق اهواز آغاز شد.

این طرح که از 25 آبان ماه آغاز ، و هدف از اجرای آن اطلاع رسانی و فرهنگسازی در زمینه کاهش تولید پسماند و تفکیک پسماندهای قابل بازیافت است .

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز:دکتر مشکورنیا رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز در این باره گفت :این طرح با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز انجام شده و کارتن پلاست های دریافتی جهت جمع آوری پسماندهای قابل بازیافت مانند کاغذ ، کارتن ، پلاستیک ، اشیای فلزی و... به مراکز بهداشتی تحویل داده شده است.

وی افزود: در معابر شهری در کلیه ساعات شبانه روز شاهد تخلیه سطلهای زباله توسط زباله گردها و پراکندگی زباله در سطح خیابانها هستیم که علاوه بر آلودگی محیط و جلب حیوانات موذی سبب انتشار بیماری نیز می شود و از سوی دیگر بدلیل مداخله افراد سودجو ، شاغلین در این حوزه با مشکلاتی مواجه شده اند .

مهندس اعتمادی مسئول واحد بهداشت سلامت و محیط کاراین مرکز نیز در این باره گفت: پرسنل مرکز بهداشت شرق اهواز با اجرای این طرح در محل کار و زندگی خود تلاش می کنند تا از تبدیل شدن زمینهایی که می تواند مورد استفاده زمین کشاورزی ،جنگل و فضای سبز باشد ،به جایگاه دفن زباله و بروز تبعات ناشی از آن مانند آلودگی ذخایر آب زیر زمینی جلوگیری کنند .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت شرق شهرستان اهواز می باشد. آدرس:اهواز -اتوبان آیت الله بهبهانی -خیابان شهید رستگاری -روبروی پارک هفت تیر تلفن:2215633 الی 36

    V5.5.2.0