• ساعت : ۱۳:۵۵:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 79
  • کد خبر : ۷۹۹۳۳
ارائه بیش از 30هزار خدمات دندانپزشكی درمركزبهداشت شرق اهواز
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز،دکتر مشکورنیا رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز از ارائه بیش از 30هزار خدمات دندانپزشکی از ابتدای سال 98تاکنون در این مرکز خبر داد

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز دراین باره گفت:بیشتر خدمات دندان پزشکی که در بخش خصوصی ارائه می‌شود، بجز عصب کشی، در بخش دولتی نیز ارائه می‌شود که پس از فعال شدن نظام تحول سلامت ارائه خدمات در مراکز بهداشتی با تعرفه‌های دولتی محاسبه می‌شود.

دکتر مشکورنیا با اعلام اینکه 7مرکز شهری و2مرکز روستایی در حال حاضر در نقاط مختلف شرق اهواز فعال می باشد و در آینده نزدیک 2مرکز شهری دیگر به آیین افتتاح خواهند رسید.

وی افزود در بخش ارائه خدمات سطح 2تابحال بیش از12743مورد آموزش ومعاینه دندان؛2022مورد کشیدن دندان؛ 748مورد کامپوزیت؛590مورد جرمگیری،180مورد فیشور؛150مورد فلوراید تراپی... به شهروندان محترم ارائه شده است.

مشکورنیادر پایان با اشاره به اینکه در مدارس نیز انجام وارنیش فلوراید برای گروه سنی 6 تا 14 سال انجام می‌شود، توضیح داد: این طرح طی دو مرحله در فواصل حداقل سه ماهه انجام و فلوراید برای کودکان 3 تا 5 سال نیز ارائه می‌شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت شرق شهرستان اهواز می باشد. آدرس:اهواز -اتوبان آیت الله بهبهانی -خیابان شهید رستگاری -روبروی پارک هفت تیر تلفن:2215633 الی 36

    V5.5.2.0