/  2
عنوان : كشف و پلمب كارگاه غیر مجاز تولید آبمیوه در شرق اهواز
کد خبر : ۷۸۷۸۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ 
ساعت : ۹:۴:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز ، کارشناسان بهداشت محیط این مرکزمورخ شنبه 26مرداد ماه سال جاری ضمن بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ، مواردی از توزیع آبمیوه با مارک مشکوک را مشاهده نمودند که پس از پیگیریهای بسیار و با کمک تعدادی از شهروندان مسئول ، موفق به کشف کارگاه غیر مجازتولید آبمیوه و پلمپ آن شدند .

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز دکتر مشکورنیا در این باره گفت : پس از پیگیری های لازم و اطمینان از فعالیت غیر مجاز آن ، مراتب به اطلاع مراجع قضایی رسانده شده و مجوزهای لازم اخذ گردید .حسب دستور مقام قضایی ،کارشناسان بهداشت محیط بهمراه مامورین نیروی انتظامی به محل مراجعه و متخلفین را در حین فعالیت مشاهده نمودند . همچنین در محل 2318 لیتر آبمیوه و عرقیات که با ترکیب مواد غیر مجاز و در شرایط بسیارنامناسب تهیه و آماده توزیع بود کشف شد .

دکتر مشکورنیا در ادامه گفت : بدلیل وجود شواهد کافی و محرز بودن تخلف صورت گرفته ، محل پلمب و متخلفین به مراجع قضایی تحویل داده شدند تا در خصوص آنان تصمیم گیری شود . دکتر مشکورنیا ضمن توصیه اکید به شهروندان در خصوص دقت در خرید مواد غذایی بویژه مواد غذایی که تحت عنوان طبیعی و سنتی و ... عرضه می شود از کلیه شهروندان خواستند در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی مراتب را به سامانه 190 وزارت بهداشت گزارش و کد پیگیری دریافت نمایند تا کارشناسان بهداشت محیط در اسرع وقت به شکایت آنان رسیدگی نمایند .


تعداد بازدید : 34

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت شرق شهرستان اهواز می باشد. آدرس:اهواز -اتوبان آیت الله بهبهانی -خیابان شهید رستگاری -روبروی پارک هفت تیر تلفن:2215633 الی 36

V5.1.0.0