عنوان : بهترین ازدواج آسان¬ترین آن است
کد خبر : ۷۸۶۸۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ 
ساعت : ۱۲:۲۳:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ازدواج یک سنت الهی است که موجب رشد، کمال و پیشرفت فرد و جامعه می­شود و اگر مناسب و سالم انجام شود کمال زن، شوهر و خانواده را در پی خواهد داشت. هفته ازدواج در سال جاری از تاریخ 12 مرداد مصادف با یکم ذی­الحجه سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.بر همین اساس مرکز بهداشت شرق جهت ارتقاء سلامت جوانان با تاکید بر ازدواج سالم با استفاده از پتانسیل های اداره ورزش و سلامت جوانان اقدام به برگزاری کلاس آموزشی کرده است ، این همکاری که با حضور کارشناس سلامت روان و بهداشت خانواده انجام شد و به ارائه موضوعاتی  در خصوص معیارهای صحیح همسرگزینی و موفقیت در ازدواج، پرهیز از باورهای نادرست و ازدواج ساده آموزش­های مبسوطی به جوانان پرداخته شد.

همچنین در پایان با برپایی کمپین اطلاع رسانی و غرفه مشاوره ، رسانه­های آموزشی شامل کتب راهنمای ازدواج شاد و پایدار، ازدواج و مبانی اسلام و انتخاب با چشمان باز بین جوانان شرکت کننده در کارگاه توزیع شد.


تعداد بازدید : 28

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت شرق شهرستان اهواز می باشد. آدرس:اهواز -اتوبان آیت الله بهبهانی -خیابان شهید رستگاری -روبروی پارک هفت تیر تلفن:2215633 الی 36

V5.1.0.0