/  5
عنوان : اجرای طرح ضربتی كنترل مواد غذایی و جمع آوری مواد غذایی غیر مجاز در شرق اهواز
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ 
ساعت : ۷:۵۸:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر یلالی رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت : با توجه به گسترش روزافزون عرضه مواد غذایی غیر مجاز و تاریخ گذشته ، همچنین تقلباتی که در این زمینه صورت می گیرد و راهی هموار برای افراد سودجو فراهم می نماید ، کارشناسان بهداشت محیط شرق اهواز با اجرای برنامه های کنترل مواد غذایی در نقاط مختلف محدوده شرق اهواز با هدف جمع آوری مواد غذایی فاقد مشخصات ، غیر مجاز و تارییخ منقضی از تاریخ 22/09/96 آغاز نمودند و موفق به کشف ، معدوم سازی و توقیف بیش از 23 تن مواد غذایی شدند .مواد غذایی توقیف شده نیز پس از طی مراحل قانونی تعیین تکلیف خواهند گردید . ایشان اضافه نمودند : این حجم از مواد غذایی با مدیریت صحیح از مرحله تولید ، حمل و نقل ، انبارداری و ... می توانست جایی در سفره ها داشته باشد که متاسفانه بدلیل غیر قابل مصرف بودن معدوم گردیدند .

وی افزود: اینکه کارشناسان بهداشت محیط بطور مستمر در حال آموزش کلیه دست اندرکاران مواد غذایی می باشند تا بتوانند ضایعات مواد غذایی را که قطعا زیان های اقتصادی را بدنبال خواهد داشت کاهش دهند، از کلیه شهروندان خواستند مواد غذایی مورد نیاز خود را از مکان های مطمئن خریداری و در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه شکایت خود را در سامانه 190 ثبت و پیگیری نمایند .

نمایش تعداد بازدیدها : 61

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت شرق شهرستان اهواز می باشد. آدرس:اهواز -اتوبان آیت الله بهبهانی -خیابان شهید رستگاری -روبروی پارک هفت تیر تلفن:2215633 الی 36

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0